Вартість будівництва нової школи була лише на 3% вищою, ніж при будівництві стандартної будівлі, а витрати на електроенергію були знижені на 70% порівняно зі старою будівлею школи при збереженні внутрішнього комфорту та гарного мікроклімату в приміщенні.
Архітектурний дизайн школи в Клаусі поєднує в собі екологію з енергозбереженням, комфорт користувачів та внутрішній клімат, а також архітектурні деталі та візуальне сприйняття. Для молодих людей, які ними користуються, класи та коридори енергоефективної дерев'яної будівлі пропонують багато свободи та оптимальне денне освітлення. Нова школа та багатоцільовий зал будувалися у два етапи, з інтервалом у десять років. Просторова концепція L-подібної будівлі включає в себе три основні функції: школа, спортивний зал і бібліотека.
На другому етапі будівництва, замість існуючого спортивного об'єкта, було збудовано новий спортивний об'єкт. До двоповерхової спортивної зали та триповерхового багатоцільового приміщення (де розміщуються дитячий садок, клуби та заходи) можна потрапити з будівлі школи, пройшовши під піднятою бібліотекою, що дозволяє захистити їх від стихії.